Στέλεχος Πωλήσεων (Αθήνα)

Athens (Center), Athens, Greece | Sales (External)

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ

Για την στελέχωση μιας εκ των  μεγαλύτερων  εταιριών στον κλάδο της τεχνολογίας και των τηλεπικοινωνιών η WEST AE αναζητά στελέχη πωλήσεων για την περαιτέρω ανάπτυξη του  τμήματος πωλήσεων της.

Η WEST AE. δραστηριοποιείται και στον τομέα των πωλήσεων από το 1994 παρέχοντας τεχνογνωσία και εκπαίδευση με σκοπό την οργάνωση και αναβάθμιση των τμημάτων πωλήσεων.

Η WEST AE παρέχει :

•    Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων
•    Bonus με την επίτευξη στόχου πωλήσεων
•    Ιδιωτική ασφάλιση
•    Μισθολογική εξέλιξη
•    Επαγγελματική εξέλιξη
•    Εκπαίδευση
•    Αξιολόγηση για  διαρκή βελτίωση τεχνογνωσίας και δεξιοτήτων
•    Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
•    Εταιρικό αυτοκίνητο
•    Κινητό τηλέφωνο

Απαραίτητα Προσόντα:

•    Απόφοιτος/η  Λυκείου/ΙΕΚ/ΑΕΙ
•    Ικανότητα  επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
•    Υπευθυνότητα, συνέπεια
•    Ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα
•    Γνώση Αγγλικής και χρήση υπολογιστών
•    Άδεια οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
•    Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Αρμοδιότητες ρόλου :

•    Διαχείριση πελατολογίου σύμφωνα με  την στρατηγική της εταιρείας
•    Ανάπτυξη πωλήσεων και υλοποίηση του  πλάνου  που έχει τεθεί
•    Οργάνωση και λειτουργία  εργασίας σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας

Η αποστολή των βιογραφικών σημειωμάτων γίνεται με ευθύνη των υποψηφίων, οι οποίοι είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για την αλήθεια και ακρίβεια των δηλούμενων στοιχείων ή/και εγγράφων. Με την αποστολή του βιογραφικού του σημειώματος ο κάθε υποψήφιος συναινεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4624/2019, ως ισχύει, στην επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων του, που περιέχονται στο βιογραφικό σημείωμα, καθώς και κάθε άλλου προσωπικού στοιχείου, που περιέλθει με ευθύνη του υποψηφίου στην κατοχή της WEST A.E και των συνεργαζόμενων με αυτήν εταιρειών.

Η WEST AE, διατηρεί τα βιογραφικά σημειώματα για δύο (2) έτη.

Κάθε υποψήφιος έχει δικαίωμα πρόσβασης, διόρθωσης, διαγραφής, περιορισμού της επεξεργασίας, εναντίωσης στην επεξεργασία τόσο έναντι της WEST AE όσο και των συνεργαζόμενων με αυτήν εταιρειών, (περισσότερες πληροφορίες https://westsa.gr/privacy-policy/ ) .