Tehnician service (Braila)

Slobozia, Ialomita, Romania | After sales

Cerințe:

  • Diplomă de licență/studii liceale/școală profesională/calificări în domeniul tehnic, cu specializare în domeniul electromecanic (sau mecanic)
  • Cunoașterea teoretică a mașinilor și utilajelor agricole, constituie un avantaj
  • Cunoștințe de bază privind sistemele mecanice și electrice/hidraulice
  • Engleză – nivel mediu, reprezintă un avantaj
  • Permis de conducere categoria B
  • Abilitati de operare a PC-ului precum și a sistemele de diagnosticare specifice
  • Disponibilitate pentru deplasări/intervenții tehnice pe teren

Responsabilități:

  • Efectuează montajul/punerea în funcțiune/reparațiile/întreținerea utilajelor și echipamentelor
  • Verifică/inspectează buna funcționare a utilajelor și echipamentelor
  • Localizează și diagnostichează corect defectul indicat
  • Efectuează instruirea operatorilor desemnați de client cu privire la utilizarea utilajelor
  • Identifică nevoia de piese și consumabile
  • Completează rapoartele de lucru pentru a justifica și notifica finalizarea reparațiilor

Oferim:

  • Mediu de dezvoltare profesională și personală
  • Pachet salarial motivant și competitiv
  • Schema comisionare
  • Tichete de masă
  • Asigurare medicală
  • 21 de zile de concediu
  • Masină de serviciu, telefon, laptop
Powered by SmartCV