Gestionar Piese de Schimb (Iasi)

Iasi, Iasi, Romania | After sales

Cerințe:

  • Studii liceale în domeniul tehnic
  • Experiență într-o poziție similară
  • Deținerea de cunoștințe tehnice privind mașinile și echipamentele agricole
  • Nivelul mediu de limbă engleză reprezintă un avantaj
  • Abilitatea de operare a PC-ului
  • Cunoașterea proceselor de lucru în service
  • Capacitatea de a planifica și organiza activitatea
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

  • Asigură managementul fizic al stocului
  • Participă periodic la inventarierea stocului
  • Efectuează recepția fizică a mărfurilor
  • Ambalează și securizează mărfurile/piesele pentru transport
  • Aranjează și manipulează bunurile/piesele
  • Respectă normele specifice gestionării stocurilor
  • Întocmește rapoarte de diferențe atât intern, cât și pentru furnizori
  • Urmărește situația stocurilor și raportează superiorilor situațiile cu privire la refacerea stocurilor/nevoilor
  • Preia comenzile de piese de schimb și le raportează la nivelul ierarhic superior în aprovizionare
  • Înformează clienții/responsabilii de logistică cu privire la sosirea pieselor în stoc

Oferim:

  • Mediu de dezvoltare profesională și personală
  • Pachet salarial motivant și competitiv
  • Bonus de performanță individuală
  • Tichete de masă
  • Asigurare medicală
  • 21 de zile de concediu
Powered by SmartCV