ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ VOLVO

Athens (Center), Athens, Greece | Car Workshop

O Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη με 100 χρόνια ηγετικής παρουσίας στο χώρο της αυτοκίνησης επεκτείνει τις δραστηριότητες του. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί  να προσλάβει  στο Συνεργείο Επιβατικών Οχημάτων της Λ. Αθηνών :

ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ VOLVO

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση μηχανολογικών - ηλεκτρολογικών διαγνώσεων και εργασιών σε μεταχειρισμένα επιβατικά οχήματα.
  • Τεχνική Εκτίμηση Αυτοκινήτων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Μηχανικού Οχημάτων ή τεχνολογικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία 5 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά).
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office).
  •  Καλή γνώση διαγνωστικών συσκευών.
  •  Πολύ καλή γνώση των αρχών Μηχανολογίας & Ηλεκτροτεχνίας/Ηλεκτρολογίας.
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία με ικανότητες στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Επιθυμία για προσωπική και επαγγελματική εξέλιξη και ανάπτυξη.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους).

O Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.