ΤΕΧΝΙΤΗΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΩΝ – ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ VCE/KOMATSU

Athens (Center), Athens, Greece | EME& Construction Equipment Workshop

O Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη με 100 χρόνια ηγετικής παρουσίας στο χώρο της αυτοκίνησης επεκτείνει τις δραστηριότητες του. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί  να προσλάβει  για το συνεργείο του στην Αθήνα:

ΤΕΧΝΙΤΗ / ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΩΝ – ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ VCE/KOMATSU

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διάγνωση και επιδιόρθωση μηχανολογικών βλαβών επαγγελματικών οχημάτων – μηχανημάτων.
  • Επισκευές κινητήρων, κιβωτίων ταχυτήτων  και συντήρηση εξοπλισμού.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής ειδικότητας  Μηχανικού Οχημάτων.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Επιθυμητή η εξειδίκευση στα συστήματα μετάδοσης κίνησης (κιβώτιο ταχυτήτων, διαφορικό κτλ.)
  • Γνώση σχεδίου υδραυλικών συστημάτων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και εστίαση στο αποτέλεσμα.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας και τεχνικής ορολογίας.
  • Η κατοχή αδείας ασκήσεως επαγγέλματος και η παρακολούθηση σεμιναρίων μηχανολογίας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

 O Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.