ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ /ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ- ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ VOLVO

Thessaloniki, Nomos Thessalonikis, Greece | General Kinsen

O Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη με 100 χρόνια ηγετικής παρουσίας στο χώρο της αυτοκίνησης επεκτείνει τις δραστηριότητες του. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί να προσλάβει για το συνεργείο του στην Θεσσαλονίκη:

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ/ΔΙΑΓΝΩΣΤΗ ΦΟΡΤΗΓΩΝ- ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ VOLVO

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών διαγνώσεων και εργασιών σε επαγγελματικά οχήματα - μηχανήματα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής ειδικότητας Ηλεκτρολόγου - Μηχανικού Οχημάτων.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση στον τομέα των επαγγελματικών οχημάτων – μηχανημάτων.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και εστίαση στο αποτέλεσμα.
  • Καλή γνώσης της Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).
  • Κατοχή αδείας ασκήσεως επαγγέλματος.
  • Η παρακολούθηση σεμιναρίων ηλεκτρολογίας - μηχανολογίας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.

O Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυνατότητα συνεχούς επιμόρφωσης.
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας.

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.