Public Sector Tenders Administrator

Athens (Center), Athens, Greece | Public Sector

O Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη με περισσότερα από 100 χρόνια ηγετικής παρουσίας στο χώρο της αυτοκίνησης επεκτείνει τις δραστηριότητες του. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί να προσλάβει στα Κεντρικά γραφεία της Λ. Αθηνών :

Κύρια Καθήκοντα:

 Αναζήτηση & παρακολούθηση δημοσίων διαγωνισμών στα κατάλληλα τεύχη προκηρύξεων αλλά και στις αντίστοιχες πλατφόρμες αναζήτησης.

  • Προετοιμασία των απαραίτητων δικαιολογητικών συμμέτοχής, σε συνεργασία με τα αρμόδια τμήματα.
  • Έλεγχος ολοκλήρωσης φακέλου προσφοράς διαγωνισμού.
  • Υποβολή προσφορών & διεκπεραίωση ηλεκτρονικών διαγωνισμών, μέσω της αντίστοιχης ηλεκτρονικής πλατφόρμας.
  • Εκτέλεση & διαχείριση συμβάσεων δημοσίου.
  • Παρακολούθηση της διαδικασίας διαγωνισμών, παραδόσεων και πληρωμών.
  • Ενημέρωση βάσης δεδομένων, συστημάτων ERP.
  • Δημιουργία Report προς της διοίκηση όπου ζητείται.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι. κατά προτίμηση Οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστες ικανότητες οργάνωσης και τήρησης προθεσμιών.
  • Αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

O Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

                                                                Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)