PARTS SALES ADVISOR VOLVO TRUCKS & BUSES

Athens (Center), Athens, Greece | Sales

O Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη με 100 χρόνια ηγετικής παρουσίας στο χώρο της αυτοκίνησης επεκτείνει τις δραστηριότητες του. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί να προσλάβει για τα κεντρικά γραφεία του στην Αθήνα:

ΠΩΛΗΤΗ ΠΑΓΚΟΥ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ / ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Πωλήσεις ανταλλακτικών Φορτηγών / Λεωφορείων των Brands που αντιπροσωπεύει ο Όμιλος.
  • Διατήρηση και διεύρυνση πελατολογίου.
  • Κατανόηση και ανταπόκριση στις ανάγκες των πελατών.
  • Διασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα/Δεξιότητες:

  • Κατοχή πτυχίου Τεχνικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Επιθυμητή γνώση ERP προγραμμάτων.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης.
  • Δυναμική προσωπικότητα, με επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

O Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

                     Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Powered by SmartCV