Εργάτης/ρια Παραγωγής

Κιλκίς, Ν. Κιλκίς, Ελλάδα | Παραγωγή

Η γαλακτοβιομηχανία ΦΑΡΜΑ ΚΟΥΚΑΚΗ Α.Ε., στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί να προσλάβει Εργάτη/ρια Παραγωγής στις Κεντρικές Εγκαταστάσεις στους Κάτω Απόστολους Κιλκίς.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Ασφαλής παλετοποίηση των τελικών προϊόντων βάσει του προγράμματος παραγωγής
  • Οπτικός έλεγχος για την τήρηση των τεχνικών προδιαγραφών των προϊόντων
  • Προβλεπόμενη χρήση του εξοπλισμού της παραγωγής σύμφωνα με το αντίστοιχο εγχειρίδιο
  • Αυστηρή τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας
  • Συμμετοχή στους καθαρισμούς των γραμμών παραγωγής
  • Συμμετοχή στις εκπαιδευτικές δραστηριότητες του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα & Δεξιότητες

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού H/Y
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία σε βιομηχανία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώσεις χειρισμού περονοφόρου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυλιόμενα ρεπό σε πενθήμερη βάση
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός

Για την παραπάνω θέση προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Δωρεάν μετακίνηση από και προς τη Θεσσαλονίκη
  • Χιλιομετρική αποζημίωση υπό προϋποθέσεις
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Ισορροπία μεταξύ της προσωπικής και της εργασιακής ζωής
  • Δυναμικό, σύγχρονο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη Ελληνική εταιρεία