Lighting Designer

Χαλάνδρι, Αθήνα, Ελλάδα | LD_Ch_01.03 · Lighting

Κύριες Αρμοδιότητες:

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα έχει την ευθύνη σχεδιασμού και παρουσίασης ολοκληρωμένων προτάσεων φωτισμού.

Απαραίτητα Προσόντα:

•        Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ ή IEK (Φωτισμού, Αρχιτεκτονικής, Interior Design)

•        Αντίστοιχη προϋπηρεσία 2-3 έτη στο σχεδιασμό φωτισμού

•        Άριστη γνώση AutoCAD και Dialux/ Relux

•        Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

•        Επιθυμητή η γνώση Photoshop και MS Office

•        Ικανότητα να ανταποκρίνεται σε deadlines

•        Ενθουσιασμό και πάθος για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών μας

•        Επικοινωνιακές δεξιότητες, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επικέντρωση στους στόχους και τα αποτελέσματα

Προσφέρουμε:

•        Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

•        Ομαδική ασφάλιση

•        Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον  (βράβευση για 9η φορά στο θεσμό Best Workplace)

•        Δυνατότητες & προοπτικές για μάθηση & εξέλιξη