Υπάλληλος Υποδοχής_ 5ωρη απογευματινή απασχόληση

Παιανία, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | ΥπΥπ_ΠΑΙ_19.11 · Γενικά

Κύριες Αρμοδιότητες

•        Διαχείριση κλήσεων και προώθησή τους στα αρμόδια τμήματα

•        Έλεγχος εισόδου - Υποδοχή πελάτων και καλωσόρισμα των συνεργατών

•        Παραλαβή-διαλογή αλληλογραφίας και προετοιμασία αποστολών

•        Άψογη διαχείριση, με ευγένεια και επαγγελματισμό, των αιτημάτων και των ερωτήσεων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

•        Καλή γνώση Αγγλικών &  MS Office

•        Εξαιρετικές προφορικές και γραπτές επικοινωνιακές δεξιότητες

•        Διαχείριση χρόνου και ικανότητα διεκπεραίωσης πολλών εργασιών ταυτόχρονα

•        Ικανότητα διαχείρισης διαφωνιών - παραπόνων  με επαγγελματικό τρόπο

•        Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε

•        Πενθήμερη, 5ωρη απασχόληση Δευτέρα - Παρασκευή

•        Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών

•        Σύγχρονο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας με  ευκαιρίες εξέλιξης

Powered by SmartCV