Χειριστές μηχανών συσκευασίας

Κρυονέρι, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | Production

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λπ., αναζητά για την Κεντρική Μονάδα Παραγωγής της στο Κρυονέρι Αττικής:

Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας

Αρμοδιότητες:

·       Προετοιμάζει τις συσκευαστικές μηχανές και το χώρο συσκευασίας με τον απαιτούμενο εξοπλισμό σύμφωνα με το ημερήσιο πρόγραμμα συσκευασίας

·       Χειρίζεται τις συσκευαστικές μηχανές σύμφωνα με τις προκαθορισμένες αποδόσεις και είναι υπεύθυνος για τον καθαρισμό τους

·       Ενημερώνει τον Διευθυντή Παραγωγής για την προληπτική συντήρηση των μηχανών και για τυχόν τεχνικά ζητήματα

·       Τηρεί τους κανόνες και τις διαδικασίες ασφάλειας όπως αυτές έχουν οριστεί από τον Διευθυντή Ποιότητας

Επιθυμητά προσόντα:

·       Προηγούμενη εμπειρία σε γραμμή παραγωγής βιομηχανίας, κατά προτίμηση στον κλάδο τροφίμων

·       Γνώση χειρισμού μηχανών Flow Pack και Italian Pack θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

·       Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

·       Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο πρόγραμμα βαρδιών

·       Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Η εταιρία προσφέρει:

·       Πλήρη απασχόληση

·       Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων

·       Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης

·       Παροχή γεύματος σε εστιατόριο στις εγκαταστάσεις της εταιρίας

·       Μεταφορά από και προς τις εγκαταστάσεις της εταιρείας με εταιρικό λεωφορείο