Μηχανολόγος Μηχανικός

Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | AVAXMM022023 · Μονάδα Διαχ/σης Εξοπλισμού

ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ

Μηχανολόγους Μηχανικούς για Τμήμα Μηχανολογικού Εξοπλισμού

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Αρμοδιότητες:

·        Έρευνα αγορές μηχανημάτων και ανταλλακτικών

·        Σύνταξη συγκριτικών πινάκων υλικών και ανταλλακτικών

·        Σύνταξη αναφορών και συλλογή δικαιολογητικών του κάθε έργου

·        Αξιολόγηση Προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα:

·        Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ

·        Μεταπτυχιακές σπουδές θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

·        Προϋπηρεσία 1- 5 ετών κατά προτίμηση σε εργοτάξιο.

·        Άριστη  γνώση Η/Υ (Auto Cad, Office, ERP)

·        Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας.

·        Άριστη Γραπτή και Προφορική επικοινωνία

·        Οργανωτική και Κριτική  Ικανότητα

·        Ομαδικό πνεύμα

·        Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Η θέση προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία.