Procurement Engineer

Θεσσαλονίκη, Ν. Θεσσαλονίκης, Ελλάδα | AVAXPRCEN0124 · Τομέας Υποδομών & Κτιριακών Έργων

ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ:

ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση ζητήσεων προσφορών
  • Αξιολόγηση και διαπραγμάτευση με προμηθευτές
  • Ανάλυση τεχνικών δεδομένων και προδιαγραφών
  • Επικοινωνία με το τεχνικό τμήμα για τεχνική αξιολόγηση προσφορών
  • Δημιουργία συγκριτικών πινάκων σε κατασκευαστική εταιρεία
  • Παρακολούθηση αφίξεων
  • Παρακολούθηση ολοκλήρωσης φακέλου εισαγωγών με όλα τα έγγραφα
  • Παραλαβή εγγράφων και έλεγχος αυτών
  • Παρακολούθηση δαπανών (εγκρίσεις και συμφωνίες)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ Πολιτικού Μηχανικού ή παρεμφερούς αντικειμένου
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, Microsoft Office, ERP, CRM
  • Επιθυμητή γνώση Revit, AUTOCAD
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και επίτευξης των προκαθορισμένων στόχων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Άριστη γνώση αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια

Η Εταιρία προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ομαδικό Ασφαλιστήριο υγείας.

Powered by SmartCV