ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ

Βόρεια Ελλάδα, , Ελλάδα | AVAXΕΡΤΗ012023 · Τομέας Υποδομών & Κτιριακών Έργων

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός εργασιών σύμφωνα με τις προτεραιότητες και τα σχέδια
  • Παραγωγή προγραμμάτων και παρακολούθηση παρουσιών του συνεργείου
  • Επίβλεψη και εκπαίδευση εργατών και τεχνιτών
  • Εξασφάλιση της τήρησης όλων των προφυλάξεων ασφαλείας και προτύπων ποιότητας
  • Επίβλεψη της χρήσης μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Αναφορά προόδου σε διευθυντές, μηχανικούς κτλ.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου ή δίπλωμα σε τεχνική εργασία (ηλεκτρολόγος, ξυλουργός κτλ.)
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία 5+ έτη ως εργοδηγός κατασκευαστικών έργων
  • Γνώση της κατασκευαστικής διαδικασίας, του εξοπλισμού και των οδηγιών που αφορούν στην ασφάλεια και υγεία στο χώρο εργασίας
  • Κατανόηση των ηλεκτρικών και υδραυλικών συστημάτων
  • Ικανότητα ανάγνωσης σχεδίων, διατάξεων και σχεδιαγραμμάτων
  • Εξαιρετικές ηγετικές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και παροχής αναφορών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Η θέση προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία.