Πολιτικούς Μηχανικούς (Τεχνικό Γραφείο) Νοσοκομείου Σπάρτης ΙΣΝ

Σπαρτη, Ν. Λακωνίας, Ελλάδα | AVAXTOSP012023 · Τομέας Υποδομών & Κτιριακών Έργων

ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ

Πολιτικούς Μηχανικούς (Τεχνικό Γραφείο Εργοταξίου) για την κατασκευή

του Γενικού Νοσοκομείου Σπάρτης ΙΣΝ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός μεταξύ της κατασκευής και των μελετητών για επικαιροποίηση σχεδίων και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Σύνταξη πιστοποιήσεων
  • Προμετρήσεις και Επιμετρήσεις οικοδομικού αντικειμένου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Αρχιτέκτονα ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (π.χ. autocad) και MS, WORD, EXCEL
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Εργασία εκτός Αθηνών (Σπάρτη), η εντοπιότητα δύναται να θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν

Η θέση προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία.