Αρχιτέκτονας Νοσοκομείου Σπάρτης ΙΣΝ

Σπαρτη, Ν. Λακωνίας, Ελλάδα | AVAXARCHSP012023 · Τομέας Υποδομών & Κτιριακών Έργων

ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ

Αρχιτέκτονα για την κατασκευή

του Γενικού Νοσοκομείου Σπάρτης ΙΣΝ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη των αρχιτεκτονικών τελειωμάτων
  • Συντονισμός εργασιών με Η/Μ μηχανικούς
  • Συντονισμός συνεργείων αρχιτεκτονικών τελειωμάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Αρχιτέκτονα (ΑΕΙ ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού)
  • Μεταπτυχιακές σπουδές θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση αρχιτεκτονικών τελειωμάτων κτιριακών έργων
  • Προϋπηρεσία 10+ ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ: Microsoft Office (ειδικότερα Excel), AutoCAD, 3D, Revit
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Εργασία εκτός Αθηνών (Σπάρτη), η εντοπιότητα δύναται να θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν

Η θέση προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία.