Πολιτικό Μηχανικό

Βόρεια Ελλάδα, , Ελλάδα | AVAXΗCIV012023 · Τομέας Υποδομών & Κτιριακών Έργων

ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Αρμοδιότητες:

  • Εποπτεία και συντονισμός έργου
  • Σύνταξη αναφορών και συλλογή δικαιολογητικών του κάθε έργου
  • Ικανότητα αξιόπιστης οργάνωσης και επίβλεψης της εφαρμογής των μελετών που αναλαμβάνει
  • Διαχείριση και παρακολούθηση έργων
  • Διαχείριση συνεργείων / ομάδων υλοποίησης έργου
  • Σύνταξη ημερήσιου δελτίο έργου και τακτοποίηση αρχείου έργου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • 5 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (π.χ. autocad ) και MS, WORD, EXCEL
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και ομαδικής εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους

Η θέση προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία.