Structural Engineer

Θεσσαλονίκη, Ν. Θεσσαλονίκης, Ελλάδα | AVAXSTREN0124 · Τομέας Υποδομών & Κτιριακών Έργων

ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ:

ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΑ ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Αρμοδιότητες:

  • Επισκόπηση και έλεγχος της στατικής μελέτης
  • Έλεγχος συντονισμού στατικής μελέτης με αρχιτεκτονική και H/M μελέτη
  • Παρακολούθηση και έλεγχος κατασκευαστικών σχεδίων και πινάκων οπλισμού
  • Παρακολούθηση προόδου συμβούλων και υπεργολάβων
  • Τεχνική υποστήριξη εργοταξίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ Πολιτικού Μηχανικού
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση H/Y, MS Office, Autocad
  • Επιθυμητή γνώση revit
  • Υπευθυνότητα, πρωτοβουλία μέσα στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων του και εστίαση στο αποτέλεσμα
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια

Η Εταιρία προσφέρει άριστες δυνατότητες ανάπτυξης για έναν ικανό επαγγελματία που αναζητά επαγγελματική εξέλιξη και αναγνώριση σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ομαδικό Ασφαλιστήριο υγείας.

Powered by SmartCV