ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Πάτρα, Ν. Αχαΐας, Ελλάδα | General

Αναζητούμε ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ με αριστη γνώση εφαρμογης MS-EXCEL για να ενταχθεί στην ομάδα μας στα πλαίσια συνεχούς εξέλιξης και ανάπτυξης της εταιρείας .

Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Οικονομικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων ή συναφές αντικείμενο
  • Άριστη γνώση MS Office (excel, word, outlook) με έμφαση στη γνώση excel. Ο υποψήφιος απαραίτητα θα πρέπει να γνωρίζει και να χρησιμοποιεί - Vlookup, PivotTable, Filter
  • Ισχυρές τεχνολογικές,αναλυτικές δεξιότητες θεωρούνται απαραίτητα προσόντα
  • Καλή γνώση αγγλικών(γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων & διαχείρισης χρόνου

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και εκτέλεση εργασιών διοίκησης.
  • Καθημερινές αναφορές προς τη διοίκηση
  • Ανάπτυξη και παρακολούθηση δεικτών για την κάλυψη αναγκών σε σχέση με τα επιχειρηματικά δεδομένα
  • Συνεργασία με τμήματα χρηματοοικονομικής πληροφόρησης, μηχανοργάνωσης και λοιπών τμημάτων για τη δημιουργία αναφορών.

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Επαγγελματική εμπειρία σ' ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης