Πολιτικός Μηχανικός - Αθήνα

Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Μηχανικοί

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία σε υπηρεσίες λειτουργικής υποστήριξης στην Αθήνα, αναζητά:

Πολιτικό Μηχανικό

Αρμοδιότητες:

  • Ανάγνωση- κατανόηση τευχών διαγωνισμών και αξιολόγηση πληρότητας αυτών
  • Εκτέλεση υπολογισμών προμετρήσεων υλικών βάση σχεδίων
  • Εκπόνηση μελέτης
  • Ανάλυση γενικών εξόδων έργου
  • Αναζήτηση προμηθευτών και επικοινωνία με ιδιώτες για λήψη προσφορών
  • Έκδοση οικοδομικών αδειών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Πολυτεχνικής Σχολής
  • Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία σε εταιρεία που αναλαμβάνει δημόσια έργα
  • Αποδεδειγμένη γνώση διαδικασιών δημοσίων έργων, νομοθεσίας(ΜΕΕΠ,όρια, τιμολόγια
  • Εμπειρία σε εργοτάξιο θα εκτιμηθεί
  • Γνώση ΓΟΚ
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Συνέπεια, οργάνωση
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Γνώση Η/Υ (Ms office)

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έξτρα παροχές
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)