Τοπογράφος Μηχανικός Π.Ε.

Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Μηχανικοί

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά:

                                                                               Τοπογράφο Μηχανικό

                                                                                       στην Αθήνα.

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης:

  • Σύνταξη τοπογραφικών διαγραμμάτων και κτηματολογικών πινάκων
  • Μελέτες σε έργα υποδομών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Αγρονόμου και Τοπογράφου Μηχανικού ΑΕΙ
  • Τουλάχιστον 3 έτη σχετική προϋπηρεσία
  • Εμπειρία σε σχεδιαστικά και προγράμματα γεωγραφικών πληροφοριών (Autocad, GIS)
  • Άριστη χρήση Η/Υ, κυρίως Excel
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)

Δεξιότητες:

  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία
  • Καθορισμός προτεραιοτήτων και ικανότητα τήρησης προθεσμιών
  • Εργασία σε απαιτητικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε μια δυναμικά εξελισσόμενη εταιρία
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)