Πολιτικός Μηχανικός - Μεσόγεια

Πικέρμι, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | Μηχανικοί

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία σε υπηρεσίες λειτουργικής υποστήριξης, αναζητά να προσλάβει:

Πολιτικό Μηχανικό

για τα Μεσόγεια.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστηρικτικές εργασίες παρακολούθησης, ελέγχου και επίβλεψης της κατασκευής έργων
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος εργασιών
  • Διασταύρωση στοιχείων προμετρήσεων και προϋπολογισμών μελετών
  • Επίβλεψη αρχιτεκτονικών εργασιών αντλιοστασίων, κτιρίων περιβαλλοντικής ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης, διαμορφώσεις περιβάλλοντος χώρου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ
  • 0-2 χρόνια σχετική προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση MS Office, ιδιαίτερα Excel
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε ένα γρήγορα αναπτυσσόμενο δυναμικό κλάδο
  • Δυνατότητα εξέλιξης μέσω συγκεκριμένου προγράμματος και χρονοδιαγράμματος
  • Συνεχής παροχή εκπαίδευσης
Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)