Υπάλληλος Υποδοχής Συνεργείου (Automotive Service Greeter)

Γέρακας, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | 24.01.2024 · Customer Service

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών, στο πλαίσιο της ενίσχυσης του τμήματος Service, στο κατάστημα του Γέρακα, αναζητά υπάλληλο για την υποδοχή και το καλωσόρισμα του πελάτη στο χώρο του συνεργείου.

Οι κύριες αρμοδιότητες είναι να:

  • Καλωσορίζει κάθε πελάτη με σεβασμό και χαμόγελο.
  • Επιλύει τυχόν απορίες κάθε πελάτη και να τον κατευθύνει στην κατάλληλη τοποθεσία.
  • Ελέγχει τη ροή κυκλοφορίας των οχημάτων.
  • Καταγράφει τα στοιχεία των πελατών διευκρινίζοντας αν έχουν ήδη προγραμματισμένο ραντεβού.

Απαραίτητα προσόντα

  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης β’ κατηγορίας με ελάχιστη εμπειρία 3 ετών
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα

Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Powered by SmartCV