ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ/ΟΔΗΓΟΣ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟΥ(ΚΛΑΡΚ)

Athens (Center), Athens, Greece | Central

O Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη με περισσότερα από 100 χρόνια ηγετικής παρουσίας στο χώρο της αυτοκίνησης επεκτείνει τις δραστηριότητες του. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί  να προσλάβει  για τις εγκαταστάσεις του στην Αθήνα:

ΤΕΧΝΙΤΗ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ/ΟΔΗΓΟΣ ΠΕΡΟΝΟΦΟΥ (ΚΛΑΡΚ)

Κύριες Αρμοδιότητες:

✅Κηπουρική περιποίηση περιμετρικά του ομίλου σε θάμνους και κάποια δέντρα η μικρής βλάστησης έκτασης σε παρτέρια και πεζοδρόμια.

✅Καθημερινή φροντίδα καθαριότητας στις εγκαταστάσεις.

✅Καθαρισμός φρεατίων και συλλογή ανακύκλωσης.

✅Περισυλλογή αδειών βαρελιών από λάδια στα συνεργεία του οργανισμού, με χρήση περονοφόρου.

✅Βοηθητική συμμετοχή σε μετακομίσεις γραφείων και λοιπόν επίπλων εντός του Ομίλου.

✅Συντήρηση κτηρίων με σκοπό την εύρυθμη λειτουργία του οργανισμού.

Απαραίτητα Προσόντα:

✅ Απόφοιτος Γενικού/Επαγγελματικού Λυκείου / ΙΕΚ.

✅ Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.

✅ Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών.

✅ Aυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα.

✅ Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα.

✅ Άδεια χειριστή περονοφόρου.

✅ Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (αφορά τους άνδρες υποψηφίους).

O Όμιλος προσφέρει:

✅ Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.

✅ Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.

✅ Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.