МЛАДШИ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ VOLVO СТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА

Sofia, Sofia-Capital, Bulgaria | Sales

 КОИ СМЕ НИЕ?

Ние сме Сигма България АД - горд член на семейството на Saracakis Brothers S.A. Ние следваме мечтите си, водени от нашата страст и ценности, да осигурим изключително изживяване на клиентите. Нашата вдъхновяваща история започна преди 100 години и сега се радваме да бъдем една от водещите марки в нашата индустрия в Гърция и България. Гордеем се, че сме доверени партньори и ексклузивен вносител на автомобили / мотоциклети / оборудване HONDA, превозни средства MITSUBISHI, камиони RENAULT, камиони / автобуси / строителни машини VOLVO, строителна техника KOMATSU, селскостопанска техника MASSEY FERGUSON  и много други.

Създадохме офис в България преди 16 години и досега непрекъснато се разрастваме. Въз основа на нашето желание да доставим по-висока стойност на нашите клиенти, ние представяме някои от световно известните, уважавани марки като VOLVO (строителна техника), TEREX FINLAY (трошачни и пресяващи системи), CLUB CAR (електрически автомобили ), KAESER (мобилни компресори). Мечтаем, работим усилено и се забавляваме докато постигаме.

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим търговски представители на строителната техника VOLVO, които ще бъдат позиционирани в град София. Те ще отговарят за региони на територията на южна България.

ОТГОВОРНОСТИ:

Ø  Поддържа и развива отношения със съществуващи клиенти

Ø  Посещава потенциални нови клиенти за създаване на бизнес отношения

Ø  Посещава обекти на клиенти и предоставя професионални съвети относно спецификацията на продуктите и тяхното приложение

Ø  Помага при разработването и изпълнението на стратегическите планове на компанията

Ø  Изпълнява необходимите административни задачи свързани с продажби или комуникации с клиенти, отчети, бюджети и прогнози за продажби

ИЗИСКВАНИЯ:

Ø  Млад човек, който има желание да започне, а в последствие да се развива в индустрия с висок потенциал

Ø  Добро владеене на английски език, писмено и говоримо

Ø  Отлична компютърна грамотност

Ø  Комуникативни умения и способност за работа в екип

Ø  Техническо образование или предишен опит в индустриалните продажби ще се счита за предимство, но не е задължително

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

Ø  Развитие в индустрията, която предлага високи ползи

Ø  Конкурентна заплата

Ø  Бонусна схема за всяка завършена сделка

Ø  Служебен автомобил

Ø  Обучения по стандартите на VOLVO Строителна Техника, провеждани в страната  и чужбина

Работодател с равни възможности. Тази компания разглежда кандидатите независимо от раса, цвят на кожата, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, национален произход, увреждане или статут на ветеран.

Получаване на автобиографии на английски език за предпочитане до 27/01/2023

Powered by SmartCV