Специалист следпродажбена поддръжка на VOLVO CE;

Sofia, Sofia-Capital, Bulgaria | Spare parts

Специалист следпродажбена поддръжка на VOLVO CE

Ние сме Сигма България АД - горд член на семейството на Saracakis Brothers S.A. Ние следваме мечтите си, водени от нашата страст и ценности, да осигурим изключително изживяване на клиентите. Вдъхновяващата ни история започва преди 100 години и сега се радваме да бъдем една от водещите марки в нашата индустрия на Балканите.

Създадохме офиса си в България преди 18 години и се разрастваме непрекъснато. За да доставим висококачествена услуга на клиентите си, ние представяме някои от световноизвестните и уважавани марки като VOLVO (строителна техника), CLUB CAR (електрически колички), KAESER (мобилни компресори). Мечтаем, работим усилено и се забавляваме докато постигаме.

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим младо попълнение, което да присъединим към екипа си, на позицията специалист следпродажбена поддръжка на VOLVO CE, за офиса ни, находящ се в град София.

ОТГОВОРНОСТИ:

-Разбира напълно и използва специализиран софтуер, за откриването на номера и цени на резервни части
-Определя и намира нужната резервна част, спрямо насоките на сервизните техници
-Разговаря с клиентите, получава и попълва поръчки
-Преглежда внимателно доставени или върнати части за дефекти и помага за съхраняването им според предварително подготвена система
-Помага със съхранението на частите в обозначените места; приспособява площите за съхранение спрямо изискванията на доставчиците

ИЗИСКВАНИЯ:

-Компютърна грамотност
-Добро познание на английски език
- Добре организирана и динамична личност
- Професионален опит в сферата на резервните части или сервизни отдели на фирми занимаващи се с ИНДУСТРИАЛНИ продукти ще бъде считано за предимство

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
-Конкурентна заплата
-Месечна бонус схема
-Допълнително здравно осигуряване
- Ваучери за храна /ежемесечно/
-Ежегодни обучения в чужбина
-Постоянно нарастваща и високо професионална работна среда
-Възможност за кариерно развитие в “Сигма България”

Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)