СЪТРУДНИК ОТДЕЛ АДМИНИСТРАЦИЯ

Sofia, Sofia-Capital, Bulgaria | Administrative

СИГМА БЪЛГАРИЯ ЕАД, единствен ексклузивен дистрибутор на VOLVO CE в България и член на мултинационалната компания Saracakis Group of Companies, търси млад ентусиазиран човек за позицията „Асистент в административния отдел” за своята централа в София

ОТГОВОРНОСТИ
Подпомага администрацията при подготовката, насрочването и организирането на срещи и събития
Подпомага и подкрепя административния персонал в ежедневните им операции (преводи, вътрешни доклади)
Подпомага и координира екипите за продажби и следпродажбено обслужване
Координира маркетинговите действия, следвайки указанията на администрацията
Обработва и потвърждава постъпленията от клиенти
Подпомагане на финансовия отдел на компанията при отчитане, актуализиране и събиране на финансови документи
Комуникация с доставчиците на компанията

ИЗИСКВАНИЯ
Компютърна грамотност
Отлично ниво на Английски език
Добре организирана личност с внимание към детайла
Професионален опит в бек офис/администрация/финанси ще се счита за предимство
Владеенето на гръцки език ще се счита за предимство

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ
Конкурентно заплащане
Ежемесечни ваучери за храна
Стабилна и непрекъснато развиваща се работна среда
Обучение на мултинационални компании по стандартите на VOLVO
Възможности за развитие в рамките на Сигма Българи ЕАД

Изпращайте своите CV-та до 06.05.2024г.

Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)