Εργοδηγός Εργοταξίου

Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Εργατοτεχνικό Προσωπικό

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία σε υπηρεσίες λειτουργικής υποστήριξης στην Αθήνα, αναζητά:

Εργοδηγό Εργοταξίου

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης είναι:

  • Συντονισμός εργασιών σύμφωνα με τις προτεραιότητες και τα σχέδια
  • Ανάθεση γενικών και καθημερινών καθηκόντων
  • Επίβλεψη και εκπαίδευση εργατών και τεχνιτών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Εργοδηγού
  • Εμπειρία στην οργάνωση εργοταξίου
  • 3ετή εμπειρία στην εκτέλεση έργων σε δίκτυο αποχέτευσης

Δεξιότητες:

  • Ικανότητα ηγεσίας και συντονισμού ομάδας
  • Ικανότητα παροχής αναφορών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Εργασία σε απαιτητικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε μια δυναμικά εξελισσόμενη εταιρία
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Ασφαλιστήριο Συμβόλαιο
Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)