Project Manager

Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Μηχανικοί

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία σε υπηρεσίες λειτουργικής υποστήριξης στην Αθήνα, αναζητά:

με έδρα την Αθήνα.

Οι υποψήφιοι θα αναλάβουν την διαχείριση συμβολαίων υπηρεσιών Facility Management κυρίως σε Hard Services, που αφορούν που αφορούν την συντήρηση του ηλεκτρομηχανολογικού και οικοδομικού εξοπλισμού εγκαταστάσεων, καθώς και Soft Services.

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης είναι:

  • Συντονισμός των εργασιών των συνεργείων συντήρησης και κατασκευής.
  • Επικοινωνία με τους τεχνικούς πεδίου για την επίλυση Τεχνικών προβλημάτων.
  • Διασφάλιση της εφαρμογής των προδιαγραφών ποιότητας και των μέτρων προστασίας και ασφαλείας.
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες της εταιρίας
  • Αναζήτηση και επιλογή εξωτερικών συνεργατών και εργατικού δυναμικού
  • Εκτίμηση, διαχείριση και επίβλεψη προμηθειών, κόστους υλικών και προσωπικού
  • Τήρηση & εφαρμογή των κανόνων Υγείας & Ασφάλειας των Εγκαταστάσεων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών πάνω στο αντικείμενό εργασίας του, για τη διασφάλιση υψηλού επιπέδου υπηρεσιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Μηχανικός ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών ως μηχανικός συντήρησης ή κατασκευών
  • Μέλος ΤΕΕ
  • Εμπειρία στην διαχείριση ομάδας τεχνιτών – μηχανικών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Γνώση βασικών κανόνων Υγιεινής και ασφάλειας στην εργασία.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα / γνώσεις:

  • Κατανόηση σχεδίων
  • Κατανόηση Ηλεκτρικών, Κλιματισμού και Υδραυλικών Εγκαταστάσεων
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο της βιομηχανίας
  • Δίπλωμα οδήγησης

Εργασιακή εμπειρία:

  • Τουλάχιστόν 3 έτη σε αντίστοιχους τομείς

Δεξιότητες:

  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία
  • Οργάνωση τεχνικών αρχείων, καθορισμός προτεραιοτήτων και ικανότητα τήρησης προθεσμιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών, επικοινωνία
  • Εργασία σε απαιτητικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε μια δυναμικά εξελισσόμενη εταιρία
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Ασφαλιστήριο Συμβόλαιο
  • Συνεχή εκπαίδευση
Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)