Περιβαλλοντολόγος ή Μηχανικός Περιβάλλοντος

Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Μηχανικοί

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία σε υπηρεσίες λειτουργικής υποστήριξης στην Αθήνα, αναζητά:

                                                                Περιβαλλοντολόγο ή Μηχανικό Περιβάλλοντος

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Κατασκευή περιβαλλοντικών έργων
  • Περιβαλλοντική αδειοδότηση και συμμόρφωση με περιβαλλοντικη νομοθεσία
  • Διενέργεια περιβαλλοντικών εκτιμήσεων και μελετών επιπτώσεων
  • Ανάπτυξη και εφαρμογή σχεδίων περιβαλλοντικής διαχείρισης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανικού Περιβάλλοντος Τ.Ε. ή συναφούς αντικειμένου
  • Τουλάχιστον 2 έτη σχετική εμπειρία
  • Θα εκτιμηθεί εμπειρία στο αντικείμενο περιβαλλοντικής διαχείρισης αποβλήτων και αέριων εκπομπών
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Άριστες γνώσεις Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ (Ms office)

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Γνώση AutoCad

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έξτρα παροχές
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
Powered by Worklife Recruit (ex SmartCV)